Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Servisní technik/čka, Svitavy

Pozice:
Servisní technik/čka
Zaměstnavatel:
Roth Czech s.r.o.
IČO:
05193885
Oblast (okres, kraj):
Svitavy
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
40000
Popis práce:

POŽADAVKY: SŠ vzdělání, strojní či příbuzná, praxi v lehkém strojírenství nebo nábytkářství - výhodou, manuální zručnost, technické myšlení,komunikativnost,samostatnost,odpovědnost a spolehlivost
NÁPLŇ: odpovídá za včasnost a úplnost servisních činností, realizuje montáže sprchových zástěn u zákazníků, poskytuje technické poradenství u zákazníků, vyřizuje reklamace - příjem reklamovaného zboží, vystavení protokolu,řešení reklamace, spolupracuje na technickém řešení zákaznických požadavků a projektů, spolupracuje při tvorbě plánu činnosti servisních techniků, vede evidenci vlastních servisních činností
NABÍZÍME: po zapracování převod pracovní smlouvy na dobu neurčitou, práci v moderním pracovním prostředí, možnost profesního růstu, výhody: flexi karty, příspěvky na obědy, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky

KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky 6.00-14:30 hod

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Pavel Fryč
Telefon:
603 182 657
Počet zobrazení inzerátu:
57×